Frigolu Taşıma

soğuk-zincir-taşımacılık.jpg
Logesa Lojistik

Frigolu Taşıma

Şirketimiz, merkez ofisi İzmir’de olup, uluslararası alanda frigorifik ve tenteli araçlarla komple parsiyel taşımacılık işinin yanında, gümrüklü antrepo ve lojistik hizmeti de vermektedir.

Araç filomuz çevreye duyarlı, Avrupa normlarına uygun, yeşil ve sessiz motorlu araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımız ADR konvansiyonuna uygun tecrübeli şoförler ve gerekli teçhizatlarla donatılmış olup, tehlikeli madde taşımacılığında insana, doğaya ve ekolojik dengeye özen göstererek hizmet vermektedir.

Taşımalarımızın büyük bir kısmı karayolu üzerinden Avrupa ülkelerine, Avrupa ülkelerinden, Balkanlar ve Türkiye’ye her türlü sıcak – soğuk taşınması gereken özel yüklerin, dondurulmuş ve taze deniz ürünlerinin, yaş sebze ve meyvelerin, et, süt ve sütten mamul bütün hassas yüklerin, frigolu – frigosuz her türlü emteaların, tekstil ve tekstil ürünlerinin taşınması başlıca hizmetlerimiz arasındadır.

Taşıdığımız her türlü yüklerin cinsine bakılmaksızın sigorta ile teminat altına alınmaktadır. Taşınabilir ürün yelpazesi yönünden, son derece geniş ve özellikli bir materyal donanımına sahip olan Logesa Lojistik; her türlü sıcak – soğuk transfer gerektiren özel yükleri, dondurulmuş veya taze deniz ürünleri, yaş sebze ve meyveleri, et, süt, etten ve sütten mamul tüm hassas ürünleri, frigolu – frigosuz her türlü emtiaları, tekstil ve tekstil ürünleri taşımacılığındaki özel çözümleri ve güvenli hizmet anlayışıyla her zaman yanınızda…

Logesa Lojistik olarak modern filomuzla Avrupa genelindeki onlarca lokasyona hizmet sunuyoruz. Özel ürünler, özenli taşıma ister…

(-) Derecelerde taşınması gereken dondurulmuş ürünler ile (+) derecelerde taşınması gereken ürünler bir arada taşınabilir mi? Biz filomuzdaki tırların iç hacmini istenilen oranlarda ayırarak farklı ısılarda taşınması gereken ürünleri aynı tır içinde bir arada taşıyoruz. Böylelikle ürünlerinizi hem tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden istediğiniz yere ulaştırıyoruz hem de aynı tır içinde tekstilden gıdaya kadar geniş bir yelpazede farklı ürün gruplarının taşınması için olanak yaratıyoruz.

X